Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ardian Bujupi thotë se këngët e Samanta Karavellës nuk do i dëgjonte kurrë

Ardian Bujupi vazhdon të jetë njëri nga artistët më të pëlqyer në estradën shqiptare.

Përkundër se jeton dhe vepron në Gjermani, ai tashmë ruan raporte mjaft të mira me këngëtarët shqiptarë, ndonëse ka prej atyre që i pëlqen më pak.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ndërsa është përballur me sfida të ndryshme.

I njëjti ishte përfshirë në sfidën ‘Paintball’, ku i duhej të zgjedhte mes personazheve të ndryshme nga pyetjet pikante që iu bënë.

I pyetur se ‘këngët e cilit artist në tabelë nuk do i dëgjonte kurrë?’, Ardiani nuk ngurroi të thoshte emrin e këngëtares Samanta Karavella.

Kjo e fundit ishte artistja shqiptare që ‘goditi’ në ‘Paintball’, pavarësisht se deklaroi se nuk ka ndonjë problem me të.

https://www.instagram.com/p/CGamvOMMWHD/?utm_source=ig_web_copy_link

Ardiani momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re të quajtur “Juliet”, të cilën e publikoi javën e kaluar.

Për vetëm pak ditë, kënga ka kaluar shifrën e 800 mijë klikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...