Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Arjanit Hoxha priti anëtarët e degëve të Lëvizjes BESA

Shkup,1 3 shtator – Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Arjanit Hoxha, gjatë ditës së sotme priti për vizitë anëtarët e degëve të Lëvizjes BESA nga komuna e Shuto Orizarës, Bogovinës si dhe Gostivarit.

Vizita ishte në shenjë urimi për pranimin e detyrës së Ministrit Arjanit Hoxha, ndërsa pjesë e bisedës së këtij takimi ishin edhe problematikat dhe vështirësitë që i kanë pasur qytetarët, e veçanërisht problematikat që bëjnë pjesë në ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave.

Ministri Arjanit Hoxha inkurajoi anëtarët e partisë që të angazhohen në informim të popullatës për përfitimet që kanë bujqit dhe se kjo minsitri do të jetë e hapur gjithnjë për të ndihmuar në maksimum dhe për t’ua lehtësuar kushtet dhe përmirësuar jetesën e qytetarëve.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...