Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Arjanit Hoxha priti kreun e Lëvizjes Besa

Shkup, 10 shtator – Ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave,Arjanit Hoxha ka pritur sot në zyrën e tij kreun e Lëvzjes Besa, Bilal Kasami dhe deputetët e kësaj partie Kastriot Rexhepi dhe Bastri Bajrami  dhe Fadil Zendeli.

Ja postimi në Facebook:

Sot, prita në takim Kryetarin e Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me deputetët, Fadil Zendeli, Kastriot Rexhepi si dhe Bastri Bajramin. Fillimisht, Kryetari Kasami më uroi postin e Ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, duke më uruar suksese në punë.

Përkushtimi jonë si Lëvizje BESA ka qenë, është dhe do të jetë gjithmonë në dobi të qytetarëve, për përmirësimin e gjendjes së tyre ekonomike dhe sociale.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...