Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohen dy persona nga Gostivari, policia iu gjeti marihuanë

Në datën 20.10.2020 rreth orës 22.15, në Kamjan të Tetovës, nëpunës policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria M.A.(28) dhe A.A.(25) nga Gostivari, sepse gjatë kontrollit të tyre dhe automjetit “Opel Zafira”, me targa të Gostivarit, me të cilën ato po lëviznin, është gjetur marihuanë. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rrastit, pas çka kundër tyre do të pasojnë parashtresa.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...