Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohen katër persona, nuk e kishin paraqitur qëndrimin e tyre në vend

Në datën 25.10.2020 rreth orës 19.20 në rrugën “Ilindenska” në Tetovë nëpunës policorë nga SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria: E.Z.(24), E.O.(19), L.S.(22) dhe F.Z.(19) të katër personat janë nga Republika e Shqipërisë, të cilët të paparaqitur kanë qëndruar në vend. Ato jonë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...