Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Arrestohen tre persona në Fushë Kosovë për prostitucion

Policia ka arrestuar tre persona të dyshuar në Fushë Kosovë, një mashkull kosovar dhe dy femra njëra kosovare dhe tjetra shtetas e R. Shqipërisë, nën dyshimin e bazuar se të njëjtit kanë kryer veprën penale “Mundësim apo detyrim në prostitucionit”.

Sipas policisë me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...