Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet 23-vjeçari, kapet me marihuanë

Në datën 29.11.2020 në orën 00.10 në rajonin e Aerodromit nëpunësit policorë nga SPB Shkup është arrestuar D.T.(23) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit tek ai është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet padi adekuate,. thuhet në raportin e policisë.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...