Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Arrestohet kosovarja që i dërgoi drogë bashkëshortit në burgun e Dubravës

Policia ka arrestuar të shtunën një grua, e cila është kapur me një sasi të vogël të narkotikëve në burgun e Dubravës.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ajo kishte qenë për vizitë te bashkëshorti i saj.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare e cila kishte shkuar në Burgun e Dubravës për të vizituar bashkëshortin e saj. Gjatë kontrollimit të sendeve te sjella nga e dyshuara për bashkëshortin e saj, në gjepin e një pale pantallonave është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshe 0.2 gram”, shkruan në raport.

Policia po ashtu ka bërë të ditur se pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit , ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...