Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet një shtetase ukraineze në Dobërdoll, keqpërdori qëndrimin turistik

Mbrëmë në orën 20.45 në objekt hotelierik në f. Dobërdoll të Gostivarit, pronë e N.R.(51) nga f.Dobridoll, gjatë aksionit kontrollues nga nëpunësit policorë të Repartit për Punë të Brendshme – Gostivar, është arrestuar A.N.(20) nga R. e Ukrainës për shkak të keqpërdorimit të qëndrimit turistik.

Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Stacioni policor i Gostivarit, për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...