Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet shtetasi serb, falsifikoi numrin identifikues të automjetit

Në datën 25.10.2020 në orën 10.00 në Kalimin Kufitar “Tabanocë”, në hyrje të RMV, gjatë kontrollit të kryer në automjetin e udhëtimit “Folksvagen Pasat”, me targa të Serbisë, e drejtuar nga A.B.(61) nga R. e Serbisë, është vërtetuar se ekzistojnë baza të dyshimit se janë kryer ndryshime të numrit VIN (Vehicle Identification Number). Ai është privuar nga liria dhe është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...