Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arta Elezaj shpenzon mbi 30 mijë euro në orën luksoze

Jeta luksoze e modeles së njohur, Arta Elezaj, shpeshherë komentohet në faqet rozë.

Ajo jo vetëm që bart rroba të firmave nga më të ndryshmet, por edhe udhëtimet në vende të botës nuk kanë të ndalur.

Këto Arta i bënë të ditur përmes rrjeteve sociale, ku edhe ndan imazhe nga përditshmëria e saj.

https://www.instagram.com/p/CGib7EInwCl/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, Shqipe Closet ka bërë të ditur se ajo ka shpenzuar mijëra euro në një aksesorë.

Bëhet fjalë për një orë të firmës ‘Hublot’, vlera e të cilës arrin deri në 30.850 euro. Të njëjtën ajo e ka bartur në një fotografi ku shfaqet atraktive me bikini.

https://www.instagram.com/p/CFPZc2UjhNL/?utm_source=ig_web_copy_link

Theksojmë se kjo nuk është hera e parë që ajo bart gjësende me kaq vlerë, pasi para dy muajsh ajo u shfaq me çantë sikurse të Melania Trump.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...