Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arta Nitaj rikthehet në rrjete sociale: Thash të rrijë dy ditë pa Instagram, por jo

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Pothuajse çdo lëvizje e saj merr interes mediatik, pasi edhe përmes rrjeteve sociale ndan imazhe nga përditshmëria.

Si duket, Arta ka vendosur që të shkëputet pak nga rrjetet sociale, pasi në një kërkim në Instagram profili i saj nuk gjendet.

Vetëm pak çaste më pas, aktorja e njohur ka ndryshuar mendim duke u rikthyer sërish.

Në një postim ajo ka thënë se ka tentuar të qëndroj të paktën dy deri në tre ditë pa rrjete sociale, por që nuk ka mundur.

“Thash të rrijë dy tre ditë pa Instagram por jo”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Përndryshe bukuroshja njihet për rolin e një vajze të llastuar në serialin ‘O Sa Mirë”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...