Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Artisti shqiptar, Kadiri lanson “Take it From Me”- synon tregun ndërkombëtarë

Ai është njëri nga artistët e ti shqiptarë, që synon të hyjë fuqishëm në tregun ndërkombëtarë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Kadiri, i cili deri më tani ka arritur të lansoj disa këngë të suksesshme.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka sjellë në treg këngën “Take It From Me”.

Projekti muzikor është shkruar nga vet artisti, e që ka rezultuar të jetë mjaft i pëlqyer nga audienca.

Përndryshe, Kadiri jeton dhe vepron në Kanada, teksa nuk kanë munguar për të as edhe performancat në Kosovë.

https://www.instagram.com/p/CGrBcS4hTyk/?utm_source=ig_web_copy_link

Përpos intervistave që dha vitin e kaluar, ai pati rastin të mahnit me performancë edhe në ‘Hardh Fest’.

Kadiri – Take It From Me

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...