Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Autobusët e transportit publik do të qarkullojnë sipas itinerarit të së dielës

Shkup, 23 tetor, zhurnal.mk – Për shkak të festës shtetërore 23 Tetori – Dita e Luftës Revolucionare Maqedonase, autobusët e transportit publik nesër do të qarkullojnë sipas itinerarit të së dielës.

Nga Ndërmarrja Qarkulluese Publike Shkup, informojnë se regjimi i njëjtë do të vlejë edhe të shtunën dhe të dielën.

“Të premten dhe të dielën, kujdestarë do të jenë tre pika të shitjes së biletave, gjegjësisht nga ora 07:00 deri në 19:30 minuta do të jenë të hapura pikat e shitjes së biletave në Qendrën transportuese dhe në Tregun e gjelbër, ndërsa pika e shitjes së biletave në Gjorçe Petrov do të punojë nga ora 07:00 deri në ora 13:00”, kumtojnë nga NQP.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...