Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Baby, I’m Jealous” e Bebe Rexhës dhe Doja Cat arrin 20 milionë klikime në YouTube për vetëm pak ditë

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e këngës së re “Baby, I’m Jealous”.

Ajo dhe reperja Doja Cat një javë më parë lansuan projektin e tyre të ri njëherësh të parin bashkëpunim.

Kënga u prit mjaft mirë nga fansat e dy artisteve, ndërsa vetëm për pak ditë ka arritur të mbledh mbi 20 milionë klikime në platformën YouTube.

https://www.instagram.com/p/CGnpsxulNTX/?utm_source=ig_web_copy_link

Suksesin e ka ndarë me fansat vet ylli shqiptar, teksa ia ka bashkangjitur një fotografi provokuese, duke vënë në pah gjoksin atraktiv.

“Duke festuar 20 milionë klikimet e Baby, I’m Jealous. Faleminderit”, ka shkruar ajo.

Ndërsa ky është projekti i parë i Bebes i lansuar gjatë vitit 2020, pasi ishte në pauzë për një kohë për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Theksojmë që “Baby, I’m Jealous” njëherësh është edhe kënga e parë e albumit të biondes, i cili pritet të prezantohet në treg së shpejti.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...