Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Bajrami raporton në Komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike

Paraditen e së enjtes do të mblidhet Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike.

Në këtë Komision do të jetë edhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami dhe auditori i përgjithshëm i ZKA-së, Besnik Osmani.

Sipas njoftimit, Komisioni do ta bëjë shqyrtimin e raportit vjetor të auditimit për vitin 2019-të.

Komisioni pritet të mblidhet në ora 11:00. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...