Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bashkë që 20 vite, Yllka Kuqi rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaskën

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, prej vitesh është e pranishme në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tashmë ka arritur të fitoj zemrat e publikut me projektet që ka sjellë e po ashtu me stilin e veçantë të të interpretuarit.

Ndonëse gëzon një karrierë të bujshme profesionale, ajo gjithashtu ka ndërtuar një jetë të lumtur familjare.

Artistja shqiptare për më shumë se nëntë vite është e martuar me muzikantin nga Gjakova, Astrit Pallaska.

Për këtë të fundit ditë më parë kë folur në një intervistë në emisionin ‘NIN’, ndërsa ka treguar historinë e tyre të dashurisë.

“Unë dhe Astriti pas dy javësh i bëjmë 20 vite që jemi bashkë, 28 tetor viti 2000 ne jemi lidhur bashkë. Pak në Gjakovë, pak në Prishtinë. Kam qenë shumë e re, pa eksperiencë. Astriti e ka bërë hapin e parë në lidhje. Dasmën e kemi bërë para nëntë vitesh”.

“Shpesh e mendoj edhe flasim me Astritin, pikërisht një prej elementeve që ka bërë të funksionoj lidhja është se diskutojmë për gjithçka dhe prej diskutimeve vijnë gjithnjë gjërat e mira”, ka thënë ajo.

https://www.instagram.com/p/CFNUoAVBPOJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Të njëjtit në fillim të këtij viti u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur, Luiza.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...