Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bashkëshorti i Adelina Ismailit publikon foto duke shkëmbyer puthje me të dhe i bën një dedikim të veçantë

Përkundër viteve në skenë, ajo vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare.

Fjala është për këngëtaren Adelina Ismaili, e cila shquhet për karrierën e bujshme profesionale dhe njëherësh vazhdon të jetë e komentuar në faqet rozë.

Artistja, e cila ndiqet nga mijëra ndjekës në Instagram, së fundmi ka ndarë një imazh intim përkrah bashkëshortit.

Në fakt, fotografia është publikuar nga partneri i Ismailit, Val Krasniqi, të cilët shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Në një tjetër imazh të ndarë në InstaStory, krijuesja e hitit “Amaneti” duket mjaft e lumtur pranë burrit dhe djalit të saj.

“Faleminderit për këtë vikend të bukur. Gruaja më e mirë”, ka qenë mbishkrimi i imazhit.

Adelina përndryshe ka kohë që është e martuar me Valin dhe çifti kanë bashkë vetëm një djalë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...