Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bebe Rexha shfaq format e bujshme trupore gjatë xhirimeve në Los Angeles

Ajo është e njohur për eksperimentet me modën e saj.

Dhe Bebe Rexha dukej më e ndritshme se kurrë ndërsa u paraqit në xhirime për të xhiruar një reklamë të hënën në Los Angeles, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 31-vjeçare veshi një kostum portokalli përpara se të vishte një tjetër me ngjyrë rozë për një reklamë të re të kufjeve JBL.

Bebe tregoi fizikun e saj të përshtatshëm në një palë pantallona të ngushta lëkure, të cilat theksonin linjat e saj.

Flokët bjonde platin të Rexhës ishin lënë në valë të lirshme dhe ajo qëndroi e sigurt gjatë xhirimeve me një mburojë plastike të fytyrës.

Në një skenë tjetër nga xhirimet, artistja e lindur në Brooklyn tronditi paparacët kur u shfaq me sytjena me pika rozë dhe me një triko me rrjetë.

Këngëtarja e hitit “I’m A Mess” shfaqi kthesat e saj trupore, ndërsa ecte nëpër xhirime me një palë kufje të markës.

Qyteti i Los Angelesit ka lejuar që projektet e xhirimeve të rifillojnë për sa kohë që prodhimi është i stivosur dhe janë vendosur masat paraprake për të parandaluar përhapjen e COVID-19, përfshirë stacionet e larjes së duarve dhe testimet e shpeshta.

Bebe Rexha së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e mediave edhe për të rejat në jetën e saj private, pasi ka nisur një lidhje me regjisorin Keyan Safyari.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...