Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bëhet virale një fotografi e djalit të Matthew McConaughey, komentohet për ngjashmërinë e madhe me aktorin amerikan

Pa dyshim që ‘molla nuk bie shumë larg pemës’ kur bëhet fjalë për Matthew McConaughey dhe djalin e tij të madh, Levi.

Në një postim të rrallë në rrjetet sociale të publikuar nga gruaja e aktorit fitues të ‘Çmimit të Akademisë’, Camila Alves McConaughey, shfaqet ngjashmëria e madhe e të birit me babanë.

Dhe nuk vonoi shumë derisa komentet vërshuan në lidhje me atë se sa ai duket si babai i tij, si nga pamja ashtu edhe nga shprehjet e fytyrës.

Në imazh, nënë dhe bir po shikojnë frytet e punës së tyre pasi përfunduan një pjekjeje me mikun e tyre, kuzhinierin Rocco DiSpirito.

“Pamja në fytyrat tona i thotë të gjitha … receta nga miku ynë @roccodispirito”, filloi Camila në mbishkrim.

Kjo ishte pjesë e kremtimit të familjes duke shënuar botimet e reja të Matthew, “Greenlights”, të cilat dolën këtë javë.

Ndërsa disa fansa dhe ndjekës komentuan se sa e shijshme ishte ëmbëlsira dhe se ata do të provonin recetën e saj, shumë më tepër referuan se si Levi ishte kopje e babait të tij.

“Nuk mund të ketë ngjashmëri më shumë mes tyre. Klon i babait të tij”, shkroi një ndjekës.

“Unë jam një ndjekës i ri dhe jam duke supozuar se ai është një mini – Matthew”.

“O Zot. Ai duket njësoj si Matt”.

Dhe pastaj kishte shumë prej atyre që thjesht e quanin Levi, “Mini Matt”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...