Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Beyonce tërheq vëmendje me pozat në bikini

Këngëtarja e njohur, Beyonce, kohëve të fundit ka qenë duke u fokusuar në biznesin e veshjeve të Ivy Park.

Në linjën më të re, ajo ka vendosur që të reklamojë veshjet, ndërsa ka shkëlqyer me pozat e reja, shkruan Mirror.

E veshur me bikini, Queen B ka arritur të marr vëmendje të madhe, teksa i theksonte linjat e bujshme trupore.

Për aksesorë ajo ka zgjedhur që të shkojë me syzë të brendit të saj, kurse viheshin në pah edhe vathët e mëdhenj.

Pamja e saj e mrekullueshme është komentuar mjaft shumë nga miliona ndjekësit në rrjetin social Instagram, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse duket.

Vlen të përmendet se gjatë muajit fusht, Beyonce ka qenë duke punuar në albumin “Black Is King”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...