Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Capital T kthehet në studion muzikore, përgatitet për projektin e ri

Rep-artisti i njohur, Capital T, kohëve të fundit ka qenë mjaft aktiv në prurjet e reja muzikore.

“Skulpturë” mban titullin albumi i tij , pjesa e dytë e të cilit u publikua me një tetor, e që rezultoi mjaft i pëlqyer nga fansat.

Duket se reperi nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi ka bërë të ditur se është duke punuar në këngë të re.

Lajmin e ka kumtuar në një postim në rrjetin social Instagram, teksa ka ndarë edhe një imazh të shkrepur në studio.

“U ktheva në studio. Çka po gatuajmë? Referencë stilin si cila këngë e imja?”, ka shkruar ai në përshkrim.

Sa i përket jetës personale, ai në një paraqitje televizive ka deklaruar për statusin e tij, që ende qëndron beqarë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...