Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Cardi B shkëlqen me pozat pranë veturës së tipit ‘Rolls Royce’

Ajo është ndër rep-artistet me famë ndërkombëtare që arrin të thyej të gjitha tabutë.

Bëhet fjalë për Cardi B, e cila që në paraqitjen e parë me këngën “Bodak Yellow” arriti të grumbullojë miliona fansa anembanë botës, shkruan Daily Mail.

28-vjeçarja në rrjete sociale është duke u pëlqyer tej mase, sikurse edhe në një fotografi të fundit që ka shpërndarë.

Krijuesja e hitit “WAP” ëhtë parë duke pozuar para veturës së saj të tipit Rolls Royce, teksa vinte në pah edhe linjat e mrekullueshme trupore.

Kësaj radhe Cardi kishte vendosur që të vesh një fustan portokalli, që e kombinoi me një çantë me ngjyrë vjollcë.

Ndërsa hipi në veturë, reperja ndau edhe disa video me ndjekësit e saj, ku filmonte mbështetësit e Donald Trump.

Ajo shtoi se ndihej e frikësuar, pasi sheh në çdo anë persona që admirojnë Presidentin aktual të SHBA-së.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...