Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Challandes fton Bernard Berishën për tri ndeshjet e nëntorit

Duket se inati i selektorit Bernard Challandes me Bernard Berishën ka marrë fund.

Kësisoj, ylli i Akhmat Grozny ka marrë ftesë për tri ndeshjet e nëntorit që Kombëtarja e Kosovës i zhvillon në Ligën e Kombeve dhe një miqësore.

Bernard Berisha do të jetë një nga të ftuarit e Challandes, lista e plotë e të cilëve publikohet të dielën.

Këtë ai e ka konfirmuar indirekt përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

”Gjithmonë i gatshëm për ty Kosova ime”, ka shkruar Berisha.

https://www.facebook.com/BerishaBernard/posts/3436382786481840

Kosova do të nisë ndeshjet e nëntorit me miqësoren kundër Shqipërisë më datën 11.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...