Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Çmendet pronari i një çerdheje në Durrës, dhunon fëmijën 2-vjeç, i hedh nënës një 50 mijë leksh që të mos e denonconte në Polici

Një person është proceduar penalisht nga ana e Policisë në Durrës pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj një fëmijë.

Shtetasi G.D, 61 vjeç, banues në Durrës dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj fëmije 2 vjeç në ambientet e një çerdheje private ku edhe ai punonte, dhe njëherësh ishte pronar i saj.

Mësohet se 61-vjeçari, si të mos mjaftohej me veprimin që kishte kryer, i kishte hedhur nënës së vajzës një 50 mijë leksh të vjetër, duke i kërkuar që mos ta denonconte rastin në polici, kur kjo e fundit kishte shkuar të merrte mjetet dhe çantën e fëmijës.

Për veprime të mëtejshme, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, por ajo që bën habi është fakti se Policia është mjaftuar vetëm me një procedim për rastin.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...