Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dafina Zeqiri ndan imazhe provokuese të realizuara vitin e kaluar në Maldive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri njihet për stilin e veçantë që ka në paraqitje e në projekte.

Gjatë vitit të kaluar ajo kishte ndarë me fansa disa imazhe të realizuara në pushimet, të cilat i kaloi në Maldive.

Duket se asaj është duke i munguar ajo kohë, pasi në disa postime në rrjetin social Instagram ajo shpërndau po të njëjtat fotografi.

Në njërën prej tyre bukuroshja brune shihej e shtrirë në rërë, ku përmes pozave i theksoheshin linjat trupore.

Dafina në përgjithësi komentohet për tiparet sikurse të fytyrës dhe ato trupore, pasi për këto të fundit edhe stërvitet mjaft shumë.

Në njërën prej tyre bukuroshja brune shihej e shtrirë në rërë, ku përmes pozave i theksoheshin linjat trupore.

Dafina në përgjithësi komentohet për tiparet sikurse të fytyrës dhe ato trupore, pasi për këto të fundit edhe stërvitet mjaft shumë.

Vlen të përmendet se “Zili Zili” është projekti i fundit nga artistja, që rezultoi të jetë i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj.

Dafina Zeqiri – ZILI ZILI

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...