Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dafina Zeqiri publikon këngën “Zili Zili”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Dafina Zeqiri, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Zili zili” mban titullin kënga e saj e re, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Duke qenë se shquhet për stilin e veçantë, artistja e njohur edhe në këtë videoklip kishte gërshetuar të thjeshtën me elegancë.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtarja në bashkëpunim me reperin Elinel, kurse për producimin, muzikën dhe masterizimin u përkujdes Rrezon.

Vija melodike po ashtu është realizuar nga Zeqiri, ndërsa videoja u kompletua nga produksioni “Entermedia”.

Ky është projekti i radhës i albumit të Dafinës të titulluar “Dafinë moj”, të cilin tashmë e gjeni në kanalin YouTube.

https://www.instagram.com/p/CGpKtfGhC07/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...