Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dalin fotografitë e Kylie Jenner pa operacione

Sot është ndër emrat më të komentuar dhe një nga femrat më seksi, shkruajnë mediat e huaja.

Mirëpo dikur Kylie Jenner nuk ishte e njëjtë, madje tani që po qarkullojnë disa foto të vjetra të saj, fansat janë shokuar.

23-vjeçarja atëkohë kishte ndarë imazhe me pamjen natyrale, para se të bënte ndërhyrje kirurgjike.

Fansat e saj menjëherë filluan të bëjnë krahasime me Jenner, ndërsa dukej sikur një person tërësisht tjetër.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...