Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Demi Rose risjell imazhe tërheqëse, ndërsa thekson format trupore me fustan të kuq

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të tetë ndër personazhet më të përfolur e të komentuar.

Ajo në rrjete sociale nuk kursehet fare, pasi vazhdimisht sjell imazhe provokuese, përfshirë edhe ato artistike.

Por, së fundmi ajo ka vendosur të jetë më modeste, teksa në një postim në Instagram ka pozuar me një fustan të kuq.

https://www.instagram.com/p/CGiGaLGg7W8/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo paraqitje i është komentuar në masë të madhe, pasi ajo ka rivënë në fokus format e bujshme trupore.

Për makijazh ajo ka zgjedhur disa ngjyra më të lehta, kurse flokët e gjata i ka lënë të lira mbi supe.

https://www.instagram.com/p/CGfi9wsgnsV/?utm_source=ig_web_copy_link

Bukuroshja brune edhe në kohë të pandemisë ka qenë duke shijuar pushimet në Ibiza, Malidve, e disa vende të ndryshme të botës.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...