Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Deshi t’i propozon martesë në barkë, partnerja pushtohet nga emocionet dhe aksidentalisht shtyp pedalin e gazit – dhëndri përfundon në ujë e nusja në port

Një burrë po bëhej gati t’i propozonte martesë partneres duke mbajtur në dorë unazën, kur ajo aksidentalisht shtypi pedalin e gazit të barkës e cila nga shpejtësia e madhe e hodhi në ujë dhëndrin, e nusja përfundoi e përplasur në port.

Colton Brownlee kishte menduar prej kohësh së momenti adekuat për t’i propozuar martesë partneres Julie Palmer, ishte në barkë në portin e liqeni Como në Wisconsin, transmeton Telegrafi.

Por në momentin që iu shfaq para partneres me unazë në dorë, duket se ajo u pushtua nga emocionet dhe aksidentalisht shtypi pedalin e gazit dhe puthja u mbeti në gjysmë – dhëndri përfundoi në ujë e nusja në port e përplasur.

Për fat të mirë dyshja kanë shpëtuar pa ndonjë lëndim, ndërsa pas këtij incidenti ata kanë vazhduar “ceremoninë” e propozimit në ambiente tjera.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...