Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dhurata Dora tërheqëse në setin e ri fotografik

Që është njëra nga këngëtaret që ka thyer rekorde të shumta me projektet e saj, as nuk vihet në dyshim.

Është kjo Dhurata Dora, e cila gjithmonë ka dëshmuar që këngët e saj dëgjohen edhe jashtë trojeve shqiptare.

Përpos karrierës profesionale, ajo në rrjete sociale shpeshherë zgjedh që të befasojë 2.1 milionë ndjekësit me poza të ndryshme.

Kësaj radhe artistja ka zgjedhur që të ndajë një set fotografik, ku shihet me plot stil, sikur edhe duket në shumicën e rasteve.

Flokët brune ka vendosur që t’i kap duke i ndarë në dy pjesë, por ajo që mori vëmendje më shumë është ngjyra kuqe në makijazhin e saj.

Një postim i tillë padyshim që mori mijëra pëlqime, përfshirë edhe komente nga fansat e figura të njohura të estradës shqiptare.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...