Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

Digjet një banesë në Tetovë

Tetovë, 25 tetor – Një banesë në një ndërtesë shumë katëshe në qytetin e Tetovës sot ka marrë flakë ndërkohë që sipas informacioneve nga brigada e zjarrfikësve bëhet e ditur se ka vetëm dëme materiale, shkruan Zhurnal.mk

Nga atje bëjnë apel që qytetarët të kenë më shumë kujdes në këtë drejtim pasiqë në të shumtën e rasteve zjarrfikësve ju pamundësohet qasja deri tek lokacioni i duhur për të bërë intervenimin dhe e gjithë kjo për shkak të rrugëve të ngushta, makinave të parkuara pa kontrollë dhe të ngjajshme.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...