Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Djaloshi britanik bën “stërvitje” nga maja e stacionit të energjisë, në rreth 340 metra lartësi në Kroaci

Një adoleshent është filmuar duke bërë “stërvitje” ndërsa varet nga maja e një prej stacioneve më të larta të energjisë në Evropë.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet drithëruese tregojnë Adam Lockwood, 19 vjeç, që gjendet i kapur për fundin e një trau lart në stacionin e energjisë Plomin (340 metra) në Kroaci të hënën.

Djaloshi, nëse mund të quhet i guximshëm, nga Mançesteri, pastaj varet – duke u mbajtur vetëm nga një krah.

Dhe pastaj, duke kapur metalin me të dy duart, ai kryen pesë “ulje-ngritje”.

Pasi u kthye në tokë, ai thotë: “Është vetëm 340 metra. Nuk është aq e lartë”.

Z. Lockwood, i cili u ngjit në stacionin elektrik aktiv për dy orë e gjysmë me një mik nga Kroacia, tha: “… Unë thjesht e bëj atë për mua – sepse mundem”.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...