Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Dr. Beqarovski: Më 11 Tetor mund të festojmë fitoren ndaj Covid 19

Shkup, 26 shtator – Nëse nga sot deri më 10 tetor, të gjithë, por të gjithë përveç një, u përmbahemi 3 rregullave të tilla të thjeshta (2 metra largësi, maskë, larje duarsh) më 11 Tetor ne mund të shpallim fitoren ndaj Covid 19.

Nëse jemi akoma të përgjegjshëm, më 11 tetor do të festojmë fillimin e luftës kundër fashizmit, por edhe humbjen definitive të armikut të padukshëm.

https://www.facebook.com/niko.bekarovski/posts/10220838308100992

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...