Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dua Lipa duket glamuroze me sytjena, në fokus gjoksin

Dua Lipa së fundmi ka bërë bujë të madhe me koncertin virtual ‘Studio 2054’ që do të mbahet me 27 nëntor.

Por, para kësaj date ajo ka zgjedhur që të mbajë të azhurnuar fansat me postime nga përditshmëria, shkruan Daily Mail.

Krijuesja e hitit “One Kiss” në një postim në rrjetin social Instagram, ka lënë ‘gojëhapur’ miliona ndjekësit e saj.

Ajo është parë e veshur vetëm me sytjena, kurse për të ruajtur modestinë ka vendosur duart tek gjoksi.

Zeshkania flokët ka zgjedhur ti kap lartë kokës, kurse për makijazh ka vendosur të përdorë nuanca më të hapura.

Derisa merrte poza provokuese para kamerës, Duas i është vërejtur edhe një qafore prej ari.

Përndryshe, artistja shqiptare sapo ka lansuar këngën ‘Fever’, në bashkëpunim me Angele.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...