Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dua Lipa i rikthehet pamjes brune me baluke, duket joshëse teksa xhiron projektin e ri rrugëve të Londrës

Ajo kohët e fundit kaloi disa muaj me të dashurin e saj Anwar Hadid në vendlindjen e tij në Sh.B.A., pasi pandemia e COVID-19 kufizonte udhëtimet.

Por Dua Lipa u pa të kthehej në jetë në Londër këtë javë, ndërsa ajo u largua për të xhiruar një video promovuese të re në rrugët e lagjes Hoxton të kryeqytetit britanik, shkruan DailyMail.

Dhe krijuesja e hitit “New Rules” ktheu kokën në më shumë mënyra sesa një, kur ajo u pa në periferi duke kryer xhirimet e klipit.

Ajo u pa me flokët e saj të zeza dhe baluket e lëshuara, ndërsa kiste veshur një triko të zezë me një këmishë të bardhë dhe pantallona të lëmuara.

Duke plotësuar ansamblin e saj me ngjyrën e zezë, ajo mbante në dorë një palë këpucë të markës ‘Puma’.

Ajo u pa duke xhiruar klipin e ri rreth një veture klasike të tipit ‘Triumph Stag’, e cila ishte e lidhur me një automjet tjetër dhe tërhiqej rreth Londrës.

Bukuroshja britanike xhiroi skenat e natës për një performancë të ardhshme të transmetimit të drejtpërdrejtë që do të shfaqë për fansat.

Pasi jetoi për muaj me radhë në New York me të dashurin e saj Anwar, Dua dukej e kënaqur që u kthye në shtëpinë e saj në Londër, në këtë fillim muaji ndërsa ndau një sërë fotografish të lezetshme në Instagram me mbishkrimin: “Kthim në Londër”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...