Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dua Lipa njofton se këtë javë publikon këngën e re “Fever” në bashkëpunim me artisten belge, Angele

Dua Lipa raportohet se do të publikojë një këngë të re këtë javë të quajtur, “Fever”, e cila do të lansohet të premten (30 tetor).

Projekti i ri njëherësh i pari që prej albumit të saj “Future Nostalgia” do jetë në bashkëpunim me artisten nga Belgjika, Angele.

Dua njoftoi për këngën e re përmes një postimi të ndarë me fansat në rrjetin social, Twitter.

“Fever në bashkëpunim me Angele. Të premten, 30 tetor”, ka shkruar ajo.

Një bashkëpunim midis këngëtares dhe Miley Cyrus thuhet se është gjithashtu rrugës, me Cyrus që premton se do të publikohet ‘së shpejti’.

Krahas albumit, ylli shqiptar në gusht solli me klip remiksin e “Levitating” në bashkëpunim me Madonna, Missy Elliot dhe The Blessed Madonna.

Javën e kaluar, Lipa njoftoi se po planifikonte turneun e saj në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Evropë por që është shtyrë për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Këngëtarja fillimisht e shtyu turneun deri në janar 2021, por tani theksoi se kjo do të vazhdojë deri në shtator të vitit të ardhshëm.

Biletat në anën tjetër mbeten të vlefshme edhe për datat e reja.

Dua Lipa – Levitating (feat. Madonna and Missy Elliott) [The Blessed Madonna Remix]

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...