Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Durlovski dorëhiqet nga posti i deputetit

Shkup, 22 tetor – Interesat kombëtare, drejtësia për të përndjekurit padrejtësisht dhe një shtet normal për fëmijët tanë ishin / janë përparësitë e mia.

Fotelja parlamentare përplaset kur pragma politike bëhet më e rëndësishme sesa morali. Prandaj, unë po largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë dhe u dëshiroj kolegëve nga Koalicioni “Për Rindërtimin e Maqedonisë” këmbëngulje, qëndrueshmëri, mençuri, për të cilën jam i sigurt se kanë, shkroi Igor Durlovski.

Nuk mund ta bëj atë që thashë, por tani nuk do ta them dhe do të vazhdoj ta bëj! “Unë mbetem besnik ndaj mbështetësve të mi dhe zërit të tyre,” shkroi Durlovski në Facebook.

https://www.facebook.com/igor.durlovski/posts/3885175754834306

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...