Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit

Shkup, 10 shtator – Rreth gjysmë ore më parë, një aksident i rëndë trafiku ndodhi në rrugën “Dimitrije Cupovski” para Parlamentit, në të cilin të paktën dy persona u plagosën.

Aksidenti ndodhi kur një motor për arsye të panjohura kaloi në anën e kundërt të rrugës dhe u përplas direkt me një makinë Fiat.

Të plagosurit u dërguan në spitalin “Shën Naum Ohridski”. Lëndimet nuk dihen ende por inspektimi po vazhdon…

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...