Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Dyqani i parë lundrues i Apple do të hapet së shpejti dhe do të ketë pamje unike

Apple ka një rrjet të gjerë të dyqaneve të tij në të gjithë botën, dhe një nga ato më të rejat është i veçantë sepse është një objekt lundrues.

Apple Store i dizajnuar në mënyrë unike ndodhet në Singapor në një vend të njohur zyrtarisht si Apple Marina Sands.

Dhe ai është gjithashtu i vetmi dyqan me pakicë i Apple në botë që noton në ujë, transmeton Telegrafi.

Vendndodhja është pjesë e një hoteli dhe vendpushimi luksoz që mban të njëjtin emër, dhe është dyqani i tretë i Apple në Singapor pas atij të hapur në vitin 2017, si dhe një në aeroportin Changi.

Gjatë ditës, dyqani i ri duket si një ndërtesë futuriste, dhe gjatë natës ndizet.

Ky është dyqani 512 i Apple në botë në total, dhe ai do të fillojë të punojë së shpejti.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...