Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Dyshohet se e mitura në Rahovec u helmua me narkotikë

Një e mitur është intervistuar dje nga policia pasi dyshohet se është helmuar me narkotikë.

NJOFTIMI I PLOTË I POLICISË:

INTOKSINIMI I PERSONIT TJETER ME NARKOTIKË OSE SUBSTANCA PSIKOTROPE /Rahovec 06.10.2020 – 12;00. Sot me datë 01.12.2020 është intervistuar viktima e mitur femër kosovare dhe  janë  marrë  të  gjitha masat për  procedurë  hetimore. Nuk raportohet për  të  dyshuar të mundshëm. Rasti nën hetime.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...