Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

E pyesin se a është në lidhje, përgjigja e Mozzik do t’iu habis

A është në lidhje Mozzik?

Reperi Mozzik, po vazhdon sukseset e tij në muzikë. Mirëpo edhe jeta e tij private mbetet tejet e komentuar në media e publik.

Gjatë një interviste, ai ka hequr disa pikëpyetje duke treguar se dëshiron një dasmë tradicionale dhe ka dëshirë që të ketë shumë fëmijë mirëpo sërish hezitoi të përgjigjet nëse është në një lidhje dashurie.

“Nuk e di as unë e nuk keni me ditë edhe ju”, ishte përgjigja e Mozzik kur u pyet nëse është në një lidhje dashurie apo jo.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...