Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ellen DeGeneres rikthehet me pamje të re në emision

Ellen DeGeneres është rikthyer në emisionin e saj me pamje të re.

Transformimi i flokëve të saj duket se i ka kthyer edhe humorin.

62-vjeçarja u kthye me stil shumë më të mirë këtë javë në “Ellen DeGeneres Show”. Ndjekësit e saj në Instagram reaguan duke i treguar se po u pëlqen stili i ri.

Ngjashëm, edhe gruaja e saj Portia de Rossi, kishte bërë ndryshime me flokë.

Është hera e parë që DeGeneres ndryshon flokët në emisionin e saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...