Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Emily Ratajkowski hap arkivat, ndan imazhin nga fëmijëria

Emily Ratajkowski ka ndarë një fotografi me ndjekësit.

Emily shquhet si një prej modeleve më tërheqëse, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe të ndryshme çdo ditë për ndjekësit e saj.

Së fundmi Emily ka shprehur se ajo do të donte që kur ishte ende e re njerëzit ta shtynin përpara më shumë duke mos i thënë thjesht se ka një trup të mirë.

Ajo sot ka vendosur të ndan me ndjekësit një kujtim nga koha kur ishte ende foshnje.

“Foshnja Emrata” shkruan ajo si mbishkrimin të postimit të bërë.

Modelja së fundmi ka bërë të ditur se ajo është shtatzënë dhe se nuk do e pyes fëmijën e saj për gjini deri kur ai apo ajo të mbush 18 vjeç.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...