Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Emily Ratajkowski shtatzënë për herë të parë

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, ka zbuluar barkun e rrumbullakosur në kopertinën e magazinës së Vogue.

Imazhe të tilla ajo i ka ndarë në rrjetin social Instagram, ku më pas shpërthyen komentet e fansave të saj, shkruan Mirror.

Ajo shihej me të brendshme, teksa mbante me duar barkun, kurse kishte zgjedhur të jetë pa makijazh.

Në mesin e tyre pati edhe fotosesione ku ishte komplet e zhveshur, por për të ruajtur modestinë, mbuloi me duar pjesën e gjoksit.

Emily, e cila arriti famën nga klipi ‘Robin Thicke’s Blurres Lines’, po pret fëmijën së bashku me bashkëshortin, Sebastian Bear-McClard.

Një pjesë e madhe e figurave të njohura, kolegë, e familjarë i uruan asaj më të mirat, pasi u kumtua lajmi.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...