Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Eni Koçi pjesë e klipit të Genc Prelvukaj

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Artisti bëri të ditur se kënga e tij e radhës do të dalë më 1 nëntor, duke treguar se pjesë e klipit është edhe partnerja e tij, këngëtarja Eni Koçi.

Kjo do të jetë kënga e parë e Gencit me klip nga albumi i tij i ri “Gentivs II”. “Një moment që kthehet në kujtim të përjetshëm”, ka shkruar ai krahas fotos me Enin.

Ndjekësit e dyshes kanë lënë komente të ndryshme duke i komplimentuar, duke qenë se së fundmi Eni dhe Genci e kanë mbajtur raportin e tyre larg vëmendjes së mediave duke ndarë shumë pak momente me njëri-tjetrin/BW.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...