Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Fatkeqësi në momente romantike, burri bie nga varka gjatë kohës sa i propozonte martesë të dashurës

Një burrë i cili po i propozonte të dashurës së tij përballet me disa skena të papritura.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, burri i cili nuk u identifikua, po qëndronte në pjesën e prapme të një varke të palëvizshme, ndërsa gruaja ishte e ulur tek një varkë tjetër.

Momenti përrallor shndërrohet papritur në një ngjarje qesharake për dy të dashuruarit.

Varka ku po qëndronte gruaja, u ndez papritur për t’u larguar me shpejtësi. Në ato çaste i dashuri i saj i cili po qëndronte në anën tjetër, u rrëzua dhe ra në ujë.

Videoja e cila u bë virale në mediet sociale, ishte shpërndarë në TikTok, me që rast  mori dy milionë shikime.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...