Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Fatmire Isaku zv.ministre e punëve të jashtme

Shkup, 9 shtator – Zhurnal.mk – Fatmire Isaku nga radhët e PDSH-së, do të jetë zv/ministre e ministrisë së Punëve të Jashtme.

Lajmin për TV21 e konfirmoi lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi.

Ndryshe PDSH thuhet se do t’i marë edhe rreth 30 drejtori

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...