Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Filis shfaqet e lumtur përkrah S4MM, publikon pamje të reja nga ceremonia e kurorëzimit

Reperi i njohur nga Tetova, S4MM, ditë më parë kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me partneren Filis Ismaili.

Çifti, të cilët u fejuan vitin e kaluar, njoftuan së fundmi se kanë ndërmarrë një hap tjetër në lidhje me marrëdhënien e tyre.

Këtë herë ka qenë bashkëshortja e S4MM, ajo e cila ka ndarë një fotografi ku shfaqet e lumtur përkrah artistit shqiptar.

https://www.instagram.com/p/CGpMO_6nUMB/?utm_source=ig_web_copy_link

“Nuse e lumtur”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Të njëjtit u martuan në Belgjikë, pasi partnerja e tij jeton dhe vepron atje që një kohë të gjatë.

https://www.instagram.com/p/CGiHUz1Hawz/?utm_source=ig_web_copy_link

S4MM ndërkohë është duke shijuar suksesin e këngës së tij të fundit “Puerto Rico”, të cilën e solli dy muaj më parë në bashkëpunim me reprin Noizy.

Kënga e dyshes së famshme deri më tani ka kaluar shifrën e katër milionë klikimeve.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...