Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Filmohet burri në Nju Jork duke qëndruar i varur në pjesën e pasme të një autobusi në lëvizje

Një burrë në SHBA është filmuar duke qëndruar i varur nga jashtë, në pjesën e pasme të një autobusi që ishte në lëvizje.

Videoja është shpërndarë në Instagram, ku shfaq një pasagjer të veshur me të zeza që qëndron në mbrojtësin e pasmë të autobusit dhe mbahet në sistemin e ventilimit, transmeton Telegrafi.

Besohet se ky ishte një tentim për të shmangur pagesën e biletës, duke qëndruar kështu në autobus jashtë dhe rrezikuar jetën.

Pamjet janë filmuar në Nju Jork dhe deri më tani ka marrë mbi 25 mijë pëlqime.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...